Van Büyükşehir Belediyesi
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

VALİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİMİZ OZAN BALCI'DAN MÜBAREK ÜÇ AYLAR MESAJI

23 Ocak 2023 , Pazartesi


Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sn. Ozan Balcı Mübarek Üç Ayların başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

Mesajında, mübarek üç ayların başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam Alemine barış, mutluluk ve bereket getirmesini dileyen Vali Ozan Balcı şu ifadeleri kullandı;

"Yüce Allah'ın insanlara rahmetini, bağışlamasını çokça ihsan ettiği, her yıl manevi bir arınma mevsimi olarak bizlere gelen mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğu içindeyiz.

Üç ayların başlangıcı, mübarek kandillerimizin ve on bir ayın sultanı Ramazan’ın müjdecisidir.

Yüreklerimizi dolduran yüksek manevi duygular içerisinde ibadetlerimizi yerine getirdiğimiz Recep, Şaban ve Ramazan ayları, hoşgörü, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma değerlerimizi en güzel şekilde yaşamamıza vesile olmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; mübarek üç aylara ulaşmanın mutluluğunu değerli Vanlı hemşehrilerimizle paylaşıyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam Alemine barış, mutluluk ve bereket getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum."

Bu içerik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.