Van Büyükşehir Belediyesi
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

VAN’IN KIZLARI YENİ SEZON İÇİN FİLE BAŞINA GEÇTİ

18 Eylül 2023 , Pazartesi


Van Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol takımı, yeni sezon öncesi hazırlıklarına başladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu(TVF) Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde 'şampiyonluk' hedefiyle yeni bir mücadeleye hazırlanan Van Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. İlk olarak sağlık kontrolünden geçen Vanın kızları daha sonra antrenörler Emrah Eker, İrem Yönten ve Menekşe Kaplan yönetiminde Fevzi Çakmak İlköğretim okulu spor salonunda bir araya geldi. 

Yaklaşık 1 buçuk saat süren antrenmanda ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından topla çalışmalar yapıldı. Kulüp Yönetim Kurulu üyelerininde izlediği antrenman, manşet ve pas çalışmasıyla tamamlandı.

Yeni sezonda 2. Lig 16. grupta yer alacak olan Kırmızı siyahlıların grubunda 3 Mardin, 2 Diyarbakır, 2 Şırnak, 2 de Van temsilcisi yer alıyor. 

 15 Ekim de oynanacağı sezonun ilk hafta maçını bay geçecek Büyükşehir Belediyespor, parkeye 22 Ekim Pazar günü Şırnak temsilcisi Silopi Gelişim Faaliyetleri Voleybol takımı ile Van'da oynayacağı müsabaka ile ayak basacak.

Bu içerik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.