Genel Sekreter Mustafa Yalçın, görevine başladı.

Genel Sekreter Mustafa Yalçın, görevine başladı.

Genel Sekreter Mustafa Yalçın, görevine başladı.
    Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanan Mustafa Yalçın, görevine başladı. Yeni Genel Sekreter, tespiti yapılan sorunların önem sırasına göre üzerine gideceklerini belirtti.

    Van Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, mesaisinin ilk gününde belediye yöneticileri ile tanıştı.
Genel Sekreter Mustafa Yalçın, makamında gelişi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

    Van’a gönüllü olarak hizmet etmek için geldiğini ve özel bir zaman diliminden geçildiğini kaydeden Mustafa Yalçın, Allah’ın izniyle büyüklerimizin takdiri ile yeni görevine başladığını ve sorunların üstünden geleceklerini söyledi.

    Van halkı ile birlikte yaşamaya geldiğini belirten Mustafa Yalçın konuşmasını şöyle sürdürdü:

    “22 yıllık belediyecilik deneyimimle Van’a hizmet etmeye geldim. Tabi özel bir zaman diliminden geçiyoruz. Hizmete ihtiyaç var. Bende buraya gönüllü olarak hizmet etmeye geldim. Burada daha önce görev yapan arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız. Onlara da emeklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum. Bundan böyle yapılacak her işte vatandaşın yanında olacağız. Vatandaşa kapımız açık. Daha önce yapılan tespitlerde Van’ın sorunlarını keşfedilmiş bende onları biliyorum. Tabi önem sırasına göre üzerine gideceğiz. Allah yardımcımız olsun. Herkese kolaylıklar diliyorum. Vanlılara esenlikler diliyorum. Selâmün aleyküm diyorum.”
 
BELEDİYE BAŞKANI
baskan
Murat ZORLUOĞLU
Büyükşehir Belediye Başkan V.
Van Otobüs Saatleri
Su Borcu Ödeme
188
E-imar
Belvan Dolum Noktaları