VOTAŞ ve asfalt şantiyesinde inceleme

VOTAŞ ve asfalt şantiyesinde inceleme

VOTAŞ ve asfalt şantiyesinde inceleme

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Van Organize Tarım İşletmeleri (VOTAŞ) ve asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu. 

Van’ı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmek için haftasonu mesaisi gözetmeksizin geceli gündüzlü çalışan Genel Sekreter Mustafa Yalçın ve ekibi, Van-Erciş karayolunun 10. Kilometresinde işletmesi büyükşehir belediyesine ait Van VOTAŞ ve asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu. 

Genel Sekreter Yardımcıları ve ilgili daire başkanlarınında katıldığı VOTAŞ ziyaretinde, İşletme Müdürü Münir Karam tarafından katılımcılara bir brifing verildi. Brifingin ardından yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirilerek işletmenin daha ileriye götürülmesi yönünde kararlar alındı. Toplantı sonrası VOTAŞ’ın işletme sahasında ve kapalı alanlarında incelemelerde bulunan heyet buradan da asfalt şantiyesine geçti.

Günlük 200 ton sıcak asfalt üretimi yapılan tesislerde belediye çalışanlarıyla sohbet edip sıkıntılarını dinleyen Yalçın, Vanlıya hep birlikte hizmet edeceklerini söyledi. 

Yalçın, kentin bir çok noktasında yol bakım-onarım ve yeni asfalt dökümü konusunda büyük bir özveri içinde çalıştıklarını belirterek katkısı olan herkese teşekkürlerini sundu.

BELEDİYE BAŞKANI
baskan
Murat ZORLUOĞLU
Büyükşehir Belediye Başkan V.
Van Otobüs Saatleri
Su Borcu Ödeme
188
E-imar
Belvan Dolum Noktaları