ANNELER UMUTLU ELLER PROJESİ İLE MAVİ TURA ÇIKTILAR

ANNELER UMUTLU ELLER PROJESİ İLE MAVİ TURA ÇIKTILAR

ANNELER UMUTLU ELLER PROJESİ İLE MAVİ TURA ÇIKTILAR

Van Büyükşehir Belediyesi, “Umutlu Eller Projesi” kapsamında Kadın ve Aile Merkezi kursiyerlerini Anneler Günü dolayısıyla tekne turuna çıkarttı.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca organize edilen Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında yürütülen “Umutlu Eller Projesi” ile Kadın ve Aile Merkezi kursiyeri 200 kadın Anneler Günü dolayısıyla mavi yolculuğa çıkartıldı. Otobüslerle iki ayrı grup halinde 14 ve 15 Mayıs tarihlerinde Kadın ve Aile Merkezinden alınan kadınlar Akdamar iskelesine götürüldü. Burada teknelere binen kadınlar yaklaşık 1 saat süren mavi yolculuğun ardından tarihi Akdamar Adasına gitti. Burada tarihi kiliseyi ve adayı gezen kadınlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.  

Yapılan geziden çok keyif aldığını belirten Ela Dilaver, “ Van Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu bu etkinlik biz anneleri çok mutlu etti. Turdan çok keyif aldım. Bu güzel hediye için Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi. 

 

BELEDİYE BAŞKANI
baskan
Murat ZORLUOĞLU
Büyükşehir Belediye Başkan V.
Van Otobüs Saatleri
Deniz Otobüsü Saatleri
Su Borcu Ödeme
188
E-imar
Belvan Dolum Noktaları