BÜYÜKŞEHİR’İN YAPTIĞI ANKETE YOĞUN KATILIM

BÜYÜKŞEHİR’İN YAPTIĞI ANKETE YOĞUN KATILIM

BÜYÜKŞEHİR’İN YAPTIĞI ANKETE YOĞUN KATILIM

Van Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Caddesi’nde yeni yapılan alışveriş merkezine isim bulmak için anket yaptı. İki haftada yaklaşık 2 bin 115 kişi katıldığı anketin sonuçları önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

Sosyal belediyecilik anlamında ilklere imza atan Büyükşehir Belediyesi, birçok çalışmanın kararını da vatandaşlarla birlikte veriyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanan alışveriş merkezine isim bulmak için bir anket gerçekleştirildi. Belediye’nin resmi internet sitesinde ‘Yapımı Tamamlanan AVM’nin Adını Sen Bırak’ sloganıyla yapılan ankete vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Yaklaşık 2 bin 500 kişinin katılım gösterdiği anketin sonuçları ise yapılacak değerlendirmelerin ardından önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi van.bel.tr adresinden yayınlanacak.

Cumhuriyet Caddesi’nde yapılacak olan kent meydanının hemen yanı başında yer alan AVM’de 80 dükkan yer alıyor. Önceki yönetim döneminde yapımı yılan hikayesine dönen ve bir türlü tamamlanamayan AVM Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum atanmasının ardından kısa bir sürede tamamlanmıştı. 

BELEDİYE BAŞKANI
baskan
Murat ZORLUOĞLU
Büyükşehir Belediye Başkan V.
Van Otobüs Saatleri
Deniz Otobüsü Saatleri
Su Borcu Ödeme
188
E-imar
Belvan Dolum Noktaları