Van Büyükşehir Belediyesi
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

GENEL SEKRETERİMİZ MEHMET FATİH ÇELİKEL, ÖZALP VE SARAY'DA BÜYÜKŞEHİR’İN YATIRIMLARINI İNCELEDİ

2 Mayıs 2021 , Pazar


Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Özalp ve Saray ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarını inceledi.

Kısa süre önce Van Büyükşehir Belediyesinin Genel Sekreterliğine atanan Mehmet Fatih Çelikel, Özalp ve Saray İlçelerinde incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesince iki ilçede yapılması planlanan projeler ve yatırımlarıyla ilgili incelemelerde bulunan Genel Sekreter Çelikel’e Genel Sekreter Yardımcıları Prof. Dr. Mucip Tapan, Doç.Dr. Ali Özvan’da eşlik etti.

İlk olarak Saray İlçesindeki yatırımlar ile ilgili incelemelerde bulunan Çelikel, buradan Özalp’e geçerek iki ilçenin çöp sorununu ortadan kaldıran Özalp’in Aşağı Mollahasan Mahallesindeki Katı Atık Aktarma İstasyonunu gezdi. Tesis de bir süre incelemelerde bulunan Çelikel ve beraberindekiler Van-Özalp karayolunu üzerinde bulunan Entegre Katı Atık Bertaraf Tesisine geçti. Tesiste yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen eden Çelikel, yetkililerden enerji üretim tesisi ile ilgili genel bilgileri aldıktan sonra buradan ayrıldı.

Bu içerik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.