VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN, VALİ ZORLUOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

16 Nisan 2018, 12:05


Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birlikleri denetlemek üzere bölgemize gelen Genel Komutan Orgeneral Arif Çetin, sabah saatlerinde ilimizdeki temasları kapsamında Van Valiliğini de ziyaret etti.

Vilayet ziyaretinde Vali Murat Zorluoğlu ve vali yardımcıları tarafından karşılanan Orgeneral Çetin, valilik şeref defterini imzaladıktan sonra beraberindeki komutanlarla birlikte makama geçti.

Burada Vali Zorluoğlu ile bir süre görüşen Orgeneral Çetin, yeniden eski görev yeri olan Van’da bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Kendisini tekrar ilimizde ağırlamaktan dolayı çok mutluluk olduklarını kaydeden Vali Zorluoğlu da Orgeneral Çetin’e son dönemde Van’da yaşanan gelişmeleri ve gündeme dair değerlendirmelerini aktardı.

Van Jandarma Asayiş kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan ve İl Emniyet Müdür Vekili Hayati Önge’nin de hazır bulunduğu ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile son bulurken, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, birlik denetlemelerini sürdürmek üzere ilimizden ayrıldı.