Van Büyükşehir Belediyesi
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ ÜCRETSİZ EKPSS KURSU AÇTI

15 Kasım 2023 , Çarşamba


Van Büyükşehir Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi, 2024 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) için ücretsiz hazırlık kursu açtı. 

Eğitimde yakaladığı başarı ile öne çıkan Büyükşehir Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi, bu yıl hazırlık kurslarına bir yenisini daha ekledi. Özellikle özel eğitim kurumlarına gitme imkânı olmayan öğrencilere umut olan eğitim merkezi, kentte bir ilke imza atarak 2024 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) hazırlık kursu açtı. 13 Kasım Pazartesi günü kayıtları başlayan kursa, 17 Kasım Cuma gününe kadar kayıt yapılabilecek. 

Kazım Karabekir Caddesi Semaver Kavşağı karşısında bulunan Sürekli Eğitim Merkezinde hafta içi her gün, 15-00-18.00 saatleri arasında verilecek olan kursta, Türkçe, Matematik, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Temel Yurttaşlık Bilgisi, Türk Kültür ve Medeniyetleri, Türkiye Coğrafyası dersleri ile kültürel, sosyal ve güncel sosyoekonomik konular işlenecek. 

Kursa kayıt yapan adaylar 20 Kasım Pazartesi günü ders başı yapacak.

Bu içerik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.