Van Büyükşehir Belediyesi
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BÜYÜYKŞEHİR'DEN BABALAR GÜNÜ PROGRAMI

19 Haziran 2022 , Pazar


Van Büyükşehir Belediyesi  "Babalar Günü" dolayısıyla şehit babaları, engelli babaları ve huzur evindeki  babalar ile kahvaltı programında  bir araya geldi. 

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığının organizasyonunda Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Genel Sekreter Yardımcısı Esiner Çetin,Kadın ve  Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Selma Biçek, şehit babaları, engelli babaları ve huzur evlerinde kalan babalar katıldı.

Programda şehit,  engelli ve huzur  evinde kalan  babalarla yakından ilgilenen Genel Sekreter Çelikel, babalığın ve aile kavramının önemine değindi.

Beraber yenilen Van kahvaltısının ardından Genel Sekreter Çelikel  programa katılan babalara çeşitli hediyeler verdi. Program çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Bu içerik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.