VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Eşbaşkanımız Neslihan Şedal Asfalt Şantiyesinde İncelemelerde Bulundu

27 Mayıs 2024 , Pazartesi


Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanımız Neslihan Şedal, kentin ulaşım ve trafik alt yapısını güçlendirerek, yurttaşların ihtiyacına önemli ölçüde cevap veren Büyükşehir Belediyesine ait asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu. Eşbaşkan Şedal’e Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cavit Tatar, Genel Sekreter yardımcıları, ilgili daire başkanları ve meclis üyeleri eşlik etti. Şantiye alanını gezen Eşbaşkan Şedal, üretim yapan alanları inceleyerek teknik ekiplerden bilgi aldı.

Ziyaretin devamında Eşbaşkan Şedal, asfalt şantiyesinde çalışan personellerle bir araya geldi. Çalışanların sorun ve taleplerini dinleyen Eşbaşkan Şedal, “Hizmet olarak önemli bir alanda görev yapıyorsunuz. Bizim için belediyecilik anlamında en önemli alanlardan bir yol ve ulaşım. Biz burada çalışma arkadaşlarımızla güvenli ve sağlam yollar yapmaya devam edeceğiz. İnsanlarımızı en çok mutlu eden bir alanda çalışıyorsunuz. Yaptığınız her bir çalışma verdiğiniz her bir emek bizim için çok kıymetlidir. Yaptığınız ve yapılacak olan hizmetleriniz için Eşbaşkanlar olarak sizlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Erciş yolu üzerinde bulunan Büyükşehir Belediyesine ait asfalt şantiyesinde saate 240 ton asfalt üretimi yapılıyor. Asfalt şantiyesi, Büyükşehir Belediyesi çalışma alanı haricinde ilçe belediyelerine de asfalt desteği sunuyor.


Bu içerik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.